Workshop " Omgaan met moeilijke mensen "
Omschrijving
Workshop "Omgaan met moeilijke mensen"
Er zijn soms van die mensen waar je het lastig vindt om mee om te gaan. Dat kunnen mensen zijn die je net hebt ontmoet en waarbij je het moeilijk vindt om contact mee te krijgen. Het kunnen ook mensen zijn in je (familie) omgeving waar je al heel lang mee omgaat en waarbij je de moed al (bijna) hebt opgegeven. Als je toch (nog) een poging wilt doen om daar een gesprek mee aan te knopen, geven we een aantal tips.
Locatie: Wijzijn Bergen op Zoom, Jacob Obrechtlaan 5
Inloop vanaf 13.15 uur, aanvang 13.30 uur, einde workshop ca. 16.30 uur
Trainer: Ben Spijker
- De cursus gaat door wanneer er minimaal 6 personen deelnemen. Bij meer dan 14 aanmeldingen plaatsen we je op de wachtlijst
- Je kunt je aanmelden via vrijwilligersacademie@wijzijn.nl
- Vermeld hierbij je naam, tel.nr. en e-mailadres, welke cursus je wilt volgen en indien van toepassing vermeld dan ook de naam van de organisatie waar je werkzaam bent.
- Je ontvangt uiterlijk 1 week voor aanvang van de workshop een bevestiging van deelname.
- Na deelname ontvang je de presentatie van de workshop in je mailbox.
Belangrijke informatie:
- Voor deelname aan de workshop is een minimale beheersing van de Nederlandse taal vereist.
- Indien je verhinderd bent voor een workshop, verzoeken wij je vriendelijk dit uiterlijk vóór 11.00 uur op de dag van de workshop per e-mail (vrijwilligersacademie@wijzijn.nl) of telefoon (06-34382110) door te geven.
- Wanneer je driemaal zonder afmelding afwezig bent, kunnen we je helaas niet langer toelaten tot toekomstige workshops om andere deelnemers de kans te bieden deel te nemen.
Is er iets specifieks waarvan je graag zou willen dat dit aan bod komt? Laat het ons weten via vrijwilligersacademie@wijzijn.nl
Team Vrijwilligers Informatie Punt & Vrijwilligers Academie
www.vrijwilligersinformatiepunt.nl
06-34382110
Inschrijven
Details
Van | Wo. 10 december 2025 |
Tot | Wo. 10 december 2025 |
Frequentie | Eenmalig |
Dag | Woensdag |
Tijd | 13:00 - 17:30 |
Prijs | € 0,00 |
Locatie | VA JOL |
Type activiteit | Workshop |